Tarihçe

2012 Yılında Doğalgaz Mühendislik Firması olarak kurulan firmamız,ana faliyet konusu olarak kendsine; Taahüt,proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. Eğitimli kadrosuyla Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen Firmamız,kuruluşu çok aha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır.

Isı Sistemleri  konusunda uzman ve sertifikalı personelleriyle, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Türkiye Genelinde bir çok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknoloji ürünleri kullanan firmamız, hizmet götürdüğü müşterilerine ısı ssitemleri  konusunda çözümlerinin yanı sıra hizmet sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok anahtar teslimi projenin altına imza atmıştır.

Yönetim Politikası

Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, Biz bilinci ile çalışmak, Varolan ile yetinmeyip sürekli gelişmek. Sistem yaklaşımı ile çözüm üretmek, Çevre etkilerimizi kaynağında azaltmak, Çalışma ortamlarımızı tüm paydaşlarımız için daha güvenli hale getirmektir

Hedeflerimiz

Sektörde lider kururmumuzu geliştirerek devam ettirmek,yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak kaliteyi hizmetle birleştirerek sorunsuz iş yapmak.

Kalite Politikası

Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, tüm iş süreçlerinin tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesidir. Bunu gerçekleştirmek üzere; Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız, Çalışanlarımızı tatmin edeceğiz ve bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız, Ortakların beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşacağız, Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz. Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.